top of page

meist

Rosella nimi tuleb Austraalias elava papagoi järgi, kelle sulgedes on kõik kolm kunsti põhivärvi: punane, sinine ja kollane. Ühtlasi on Rosella meie logol.

 

OÜ Rosella Kunst on välja kasvanud samanimelisest õpilasfirmast, mis tegutses 2017/2018 õppeaastal. 2017. aasta sügisel otsustas tollane Tallinna Reaalkooli 11. klassi õpilane Rainer Kravets luua õpilasfirma, mis tegi kliendi foto järgi õlimaale ja joonistusi. Ettevõtmisega liitusid veel Kadi Kaljurand (Kiili Gümnaasium), kes oli raamatupidaja ja turundusjuht ning Carola Kanarbik (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium), kes oli joonistaja. Õpilasfirma oli üsna edukas ja pääses kevadel Eesti Parim Õpilasfirma võistluse finaali. Programmi lõppedes tuli juunis firma sulgeda. Lõpparuannet saab lugeda siin. Suvel avanes Raineril võimalus õppida kolm nädalat USAs BAFF Leadership Academy kaudu ettevõtlust. Sinna pääses ka Tallinna 21. Kooli õpilane Bibiana Aarma, kellel oli samuti õpilasfirma kogemus. Nii Raineril kui ka Bibianal on suureks kireks kunst, nad mõlemad on lõpetanud kunstikooli (Rainer Kiili Kunstide Kooli ja Bibiana Tallinna Kunstikooli). Suve lõpus otsustasid Rainer ja Bibiana arendada Rosella Kunsti edasi ja luua kliente ja kunstnikke ühendav veebileht.

 

Fiery_Color_-page-001_edited_edited_edit

Rosella Kunst on kunsti veebileht, mis ühendab kliendid kunstnikega. Kliendid saavad valida omale sobiva hinnataseme ja stiiliga kunstniku, kes teeb nende foto või idee järgi maali või joonistuse. Meiega on oodatud liituma kõik kunstnikud, kes soovivad pakkuda joonistamise, maalimise või muude kunstiliikide teenust.

Meie tiim

7ff7dd75c615070b00cb3651ea03793b-TW 20un

Rainer kravets

Olen firmas vastutav finantspoole ja organisatoorse osa eest. Hetkel olen Tallinna Reaalkooli 12. klassi õpilane.  2015. aastal lõpetasin kiituskirjaga Kiili Kunstide Kooli kunstiosakonna. 2017/2018 õppeaastal tekkis idee luua õpilasfirma Rosella kunst, et pakkuda fotode järgi joonistamise ja maalimise teenust. Tänaseks on õpilasfirmast välja kasvanud päris firma. Ettevõtlus oli juba enne firma loomist aastaid huvi pakkunud ning Rosella Kunsti näol leidis see huvi väljundi. 2018. aasta suvel valiti mind 30 Balti riigi õpilase hulka, kes said BAFF Leadership Academy kaudu võimaluse õppida USA-s ettevõtlust. Lisaks kunstile tegelen aktiivselt pikamaajooksuga.

bib.jpg

Bibiana Aarma

Mina vastutan firmas loomingulise poole ja turundusvaldkonna eest. Õpin Tallinna 21. Koolis 12. klassis ning tulevikuplaan on minna õppima graafilist disaini. 2016. aastal lõpetasin Tallinna Kunstikooli. Olen kogu elu tegelenud kunstiga ja hiljuti olen tegelema hakanud ka ettevõtlusega. 2017/2018 aastal olin õpilasfirma RainKicks tegevjuht, mis teenis Lift99 üritusel eripreemia ning Rapla laadal Parima müügistrateegia. Mind valiti samuti 1000 Balti riigi õpilase seast BAFF Leadership programmi, kus kohtusingi Raineriga ning ta kutsus mind ühinema Rosella Kunstiga. Minu kunstitegevusi võite jälgida instagramis @bibzart.

bottom of page