top of page
Best Friends Chatting

Tartu

Karoliina Tomasson

Olen praegu Tartu Kõrgema Kunstikooli Pallas neljanda kursuse maalitudeng, kellel on olnud suur huvi kunsti vastu juba väiksest saati. Käisin lapsena erinevates kunstiringides ja ka Tartu Lastekunstikoolis, mille lõpetasin 2015. aastal kiitusega. Gümnaasiumis õppides võtsin osa ka sealsest kunstiringist, et kätt soojas hoida, ning praktiliseks tööks valmis kogum botaanilisi illustratsioone. Oma loomingus olen siiamaani peamiselt keskendunud maalile, graafikale, visandamisele ja digikunstile, jäädes nii maalikunstniku ja illustraatori piirimaile. Mind enim köitnud motiivid on senini olnud inimfiguur ja -loomus, maastik, floora, emotsionaalne väljaelamine, mida kõike võib näha tavaliselt poolrealistlikus või poolabstraktses võtmes. Rohkem mu tegemisi võib näha Instagramis @karotomasson.

hinnakiri

Õli- ja akrüülmaalid teen lõuendile või masoniidile. Enamasti maalin üsna realistlikult, veidi stiliseerides ja lihtsustades (kuid hüperrealismi hea meelega ei teeks). Meeldib värvidega mängida, näiteks neid võimendada või hoopis pehmendada, tekitades veidi unenäolise tunde. Valmimisaeg: 2-7 nädalat

Nii akvarell kui ka guaššmaalid teen akvarellpaberile. Ise eelistan ca 300g krobedat paberit, kuid vajadusel saab selle omadused loomulikult kokku leppida. Kuna akvarellpaberit müüakse ka üksikult ja väga erinevates suurustes, saab ka klassikalistest paberimõõtudest kõrvale kalduvaid töid tellida ning sellisel juhul saab siinset hinnakirja kasutada raamistikuna. Mulle endale väga meeldib kasutada akvarelli ja guašši koos segatehnikana, maalides aluspildi akvarellidega ja lisades hiljem guaššiga detaile. Vajadusel saab detaile ka juurde joonistada näiteks pliiatsi või tindiga. Tavaliselt on need maalid armsama ja illustratiivsema loomuga.
Valmimisaeg: 2-5 nädalat

Suurus
Hind
A2 akvarellmaal
315€
A3 akvarellmaal
165€
A4 akvarellmaal
100€
A5 akvarellmaal
65€
70x100cm õli-ja akrüülmaal
1035€
40x50cm õli-ja akrüülmaal
315€
30x30cm õli-ja akrüülmaal
165€
18x24cm õli-ja akrüülmaal
90€

Kõikide hindade nägemiseks keri allapoole.

*Hinnad on ligikaudsed. Lõplik hind sõltub töö keerukusest ja tähtaja lähedusest.

Kui soovid eriti kiiret vastust, siis kirjuta meile

läbi Messengeri:

Esita tellimus juba täna!

Aitäh! Sõnum on saadetud.

Rosella pakkumiste saamiseks liitu uudiskirjaga!

Saadame parimaid pakkumisi paaril korral kuus.

bottom of page